Контролери Arduino - вибір професіоналів в радіоелектроніці

Захоплюєтеся програмуванням і радіоелектронікою? А хочете проявити свій креатив на повну і створити власний гаджет або робота? Без проблем! Допоможе вам в цьому така чудова функціональна платформа як Arduino, купити яку можна у нас!

Ардуіно має невелику плату введення/виведення (контролер) і просте середовище розробки на мові програмування С ++. Перевагою Arduino є простота і гнучкість застосування, що робить її безумовним фаворитом у багатьох креативних особистостей, яких хлібом не годуй, а дай щось створити своїми руками. Допитливий розум студентів, програмістів, дизайнерів, обов'язково буде задоволений!

Що собою представляє Arduino?

Arduino - це апаратно-обчислювальна платформа, яка складається з самої плати (мікроконтролера) і програмного забезпечення, яке запускається на ПК і дозволяє записати код на плату. Ардуіно є інструментом для проектування електронних пристроїв, які більш щільно взаємодіють з навколишнім середовищем, ніж стандартні ПК.

Чому варто купити Ардуіно?

У наш час Ардуіно Уно є головним елементом для вирішення різних завдань у сфері робототехніки і мехатроніки.

Arduino дуже популярна серед новачків у світі електроніки. Адже вона не потребує додаткового обладнання для завантаження коду на плату. Використання спрощеної версії С ++ значно полегшує процес навчання для новачків.

Arduino Uno є однією з найбільш популярних плат і є відмінним вибором для початківців.

Де купити Arduino в Україні?

В інтернет-магазині DiyLab ви можете купити оригінальні контролери Arduino, а також їхні якісні копії або аналоги. Також ми пропонуємо зручні корпуси, які забезпечать більш високу швидкість роботи пристрою.

Серед особливостей Arduino - мікроконтролер Atmel. Програмування через USB завдяки мікросхемі USB-to-Serial. Допускається застосування багатьох I/O висновків у зовнішніх схемах.

Звернувшись в компанію "DiyLab", ви можете розраховувати на великий вибір продукції, оперативну доставку і кваліфіковані консультації.

Поспішайте купити Arduino і досягайте успіхів у вашому електронному хобі!