Одноплатні комп’ютери Raspberry Pi: маленький пристрій для втілення великих ідей

Мініатюрні одноплатні комп’ютери розміром з банківську картку можуть перетворюватись у блоки управління практично будь-якою технікою! Крім того, на базі Raspberry Pi чи Arduino можна створити цифрові фоторамки, ігрові консолі чи навіть планшети, або ж інші ексклюзивні гаджети. Звісно, вони не перевершать продуктивність iPad чи дорогого смартфона, але ви зможете бути впевнені, що маєте єдину і неповторну, зроблену власними руками, електроніку.

Якщо ви давно мрієте щось автоматизувати, але поки не знаєте як, одноплатні комп'ютери Raspberry Pi або Arduino чудово допоможуть це зробити! Використовуючи їх, можна автоматизувати освітлення, двері чи навіть полив квітів. В інтернеті можна знайти докладні інструкції щодо впровадження того чи іншого проекту, тому, якщо ви знайдете готову інструкцію, яка відповідає вашим цілям, вам навіть програмувати нічого не доведеться.

Одноплатні комп’ютери також є ефективним пристроєм для вивчення програмування з нуля та створення цікавих проектів: наприклад, на базі Raspberry Pi існує проект рухомого робота, якого можна контролювати за допомогою підключених до інтернету пристроїв.

До речі, такі пристрої підійдуть не лише для дорослих, а й для дітей, які цікавляться електронікою та різними цікавинками.

Мікрокомп'ютер поставляється тільки в форматі чотиришарової плати, з якою можуть працювати як конструктори-початківці, так і досвічені інженери. Мінімальний набір для конструювання з Raspberry Pi включає сам одноплатний комп’ютер, монітор або телевізор, HDMI-кабель, USB- клавіатуру та USB-мишу, джерело живлення та SD-карту на 8 гігабайт. Усі ці елементи можна придбати недорого у нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Ми працюємо з 2014 року та маємо сотні постійних клієнтів, а за потреби вас проконсультують наші менеджери, які захоплюються електронікою так само сильно, як і захопитесь ви після того, як спробуєте створювати свої проекти, використовуючи нашу продукцію.

Щоб оформити замовлення в нашому інтернет-магазині, зателефонуйте за номером, вказаним у розділі контактної інформації, або залишіть повідомлення на сайті, і ми передзвонимо найближчим часом, щоб уточнити всі важливі деталі. Будемо раді допомогти!