ОЛЕД дисплей Ардуіно: популярна новинка на ринку електроніки

Технологія OLED (Organic Light-Emitting Diode) сьогодні успішно застосовується багатьма виробниками мобільних пристроїв для створення високоякісних екранів, що пояснюється одним простим фактом: органічні дисплеї дозволяють дозволяють домогтися яскравого відображення з високою контрастністю та використовують досить мало енергії.

В основі роботи органічного світлодіода (Organic Light-Emitting Diode або OLED) лежить принцип використання спеціальних полімерів багатошарової структури. Під час проходження через них електричного струму субпікселі червоного, зеленого і синього кольору формують світіння різної інтенсивності, а їх змішування дає можливість охопити весь існуючий спектр відтінків, передаючи  соковиті зображення. Незважаючи на свою відносно недавню появу, OLED-дисплеї вже мають величезну популярність на ринку і використовуються при виготовленні багатьох смартфонів.

Переваги OLED включають:

  • високу яскравість і контрастність, що є результатом незалежної обробки кожного пікселя, а також насичений чорний колір;
  • низький рівень енергоспоживання, що досягається завдяки відключенню окремих світлодіодів при демонстрації темних відтінків;
  • висока частота кадрів та плавність картинки, за рахунок якої пристрої з цим дисплеєм краще підходять для важких ігор та VR-додатків; 
  • компактні габарити матриці завдяки самостійній роботі діодів та відсутності потреби у модулях підсвічування. 

Незважаючи на широкий список незаперечних плюсів, OLED-дисплеї мають і ряд недоліків, які можуть відштовхнути від їх використання. Так, ефект пам’яті таких дисплеїв часто призводить до поступового вигорання пікселів, особливо світлодіодів синього кольору. Крім того, при відображенні зображень темних кольорів часто спотворюється зображення - з’являється фіолетове світіння. Щоб його усунути, часто використовують широтно-імпульсну модуляцію, але від неї іноді втомлюються очі.

Якщо ви вирішили спробувати OLED-дисплеї у конструюванні власних електронних приладів, радимо спробувати високоякісні моделі від Arduino, придбати які ви зможете в нашому інтернет-магазині. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками та надаємо до шести місяців гарантії якості на усі товари.

Щоб оформити замовлення на ОЛЕД дисплей Ардуіно, скористайтесь номером телефону, вказаним у розділі контактів, чи залишіть повідомлення на сайті після додавання потрібних товарів у корзину. Ми здійснюємо доставку по всій Україні та приймаємо як готівкову, так і безготівкову оплату, а також накладний платіж. Дякуємо, що обираєте DIYLab!