Ethernet Shield W5100 для Arduino
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару RF008
 
 

Опис Ethernet Shield W5100 для Arduino

Arduino Ethernet Shield W5100 дозволяє підключити плату Arduino до мережі. Модуль зроблений на ethernet-мікросхемі Wiznet W5100. Wiznet W5100 підтримує стеки TCP and UDP в IP-мережі. Він підтримує до чотирьох одночасних підключень до сокета. Для створення скетчів, які підключаються до мережі за допомогою даної плати, використовуйте бібліотеку Ethernet. Дана плата з'єднується з платою Arduino за допомогою довгих штирів, що проходять через неї. Це дозволяє не змінювати розташування виводів та встановлювати інші плати поверх неї.

Плата Ethernet Shield має стандартний разём RJ-45 з вбудованим лінійний трансформатором і опцією Power over Ethernet.

На платі встановлений роз'єм для карт Типпи micro-SD, який може використовуватися для зберігання файлів і роботи з ними по мережі. Вона сумісна з Arduino Uno і Mega (при використанні бібліотеки Ethernet library). Кардрідер microSD доступний за допомогою бібліотеки SD Library. При застосуванні цієї бібліотеки вихід 4 використовується для сигналу SS (Slave Select).

Також є контролер скидання, який дозволяє бути впевненим у правильному перезапуску W5100 при запуску.6-контактний раз'єм для послідовного програмування сумісний з кабелями і платами-перехідниками FTDI USB. Він підтримує автоматичне скидання, що дозволяє завантажувати скетчі без натискання кнопки скидання на платі. При підключенні через адаптер FTDI-USB, Arduino і Ethernet shield отримують живлення від адаптера.Поточна версія плати підтримує підключення адаптера Power Over Ethernet (PoE) для отримання харчування від звичайної витої пари 5 категорії.Ця плата не комплектується модулем PoE, це окремий компонент, які повинні бути придбаний і встановлений окремо.Arduino здійснює зв'язок з W5100 і картою SD допомогою шини SPI (через раз'єм ICSP header). Вона розташована на виводах 11, 12, і 13 плати Arduino UNO і виводах 50, 51, і 52 плати Arduino Mega. На обох платах вивід № 10 використовується для вибору W5100 і вивід № 4 - для карти SD. Ці виводи не можуть бути використані для іншого вводу-виводу. На платі Mega, апаратний вивід SS, № 53, не використовується для вибору ні W5100, ні карти SD, але він повинен бути налаштований на виихід, інакше інтерфейс SPI не працюватиме.Відзначимо, що оскільки W5100 і карта SD поділяють шину SPI, тільки одночасно працювати вони не можуть. Якщо ви використовуєте обидва цих периферійних пристрої в своїй програмі, вам слід подбати про відповідні бібліотеки. Якщо ви не використовуєте одне з цих периферійних пристроїв, вам слід явно відключити його. Щоб зробити це, налаштуйте вивід плати № 4 як вихід і запишіть в нього "1". Для W5100, встановіть на вивід № 10 високий рівень.

Ця плата має стандартний роз'єм Ethernet RJ45.

Кнопка скидання плати перезапускає і дочірню плату, і плату Arduino.

Плата має кілька індикаторних світлодіодів:

- PWR: індикація наявності живлення плати;

- LINK: індикація наявності мережевого лінка, блимання при відправленні або отриманні даних;

- FULLD: індикація повнодуплексного з'єднання;

- 100M: індикація з'єднання на швидкості 100 Mб / с (на відміну від з'єднання на 10 Мб / с)

- RX: блимає при отриманні платою даних;

- TX: блимає при відправленні платою даних;

- COLL: блимає при мережевій колізії.

Товари з рубрики - Мережеві модулі Ethernet

 
 

Каталог товарів

Контакти

Arduino uno купити, одноплатні комп'ютери Raspberry Pi купити - DiyLab
(основний офіс)

79060, Україна, Львівська, Львів, Львів, будинок 1, офіс 1

Пошук по сайту

Шукати

Статті компанії

Унікальні можливості Raspberry Pi: найцікавіше про одноплатні комп'ютери

29 березня 2017 в 18:23
 

Raspberry Pi є найпопулярнішою платформою для різних проектів. Адже ці одноплатні комп'ютери мають безліч переваг, серед яких універсальність, відкритість, доступна ціна. Raspberry Pi з однаковим успіхом використовується…

 
 

Контролери Arduino - вибір професіоналів в радіоелектроніці

29 березня 2017 в 18:17
 

Захоплюєтеся програмуванням і радіоелектронікою? А хочете проявити свій креатив на повну і створити власний гаджет або робота? Без проблем! Допоможе вам в цьому така чудова функціональна платформа як Arduino, купити яку…

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create